Aşk Büyüsü Belirtileri
×
  Whatsapp   Hemen Ara
Aşk Büyüsü Belirtileri

Aşk Büyüsü Belirtileri

 

Aşk büyüsü birbirlerini seven kişilerin bir an önce kavuşması için yapılmış olan işlemdir. Fakat kara büyü olarak adlandırılan çeşit ise birbirini seven iki kişiyi ayırmak amacıyla yapılmış işlemdir.  Yapılan aşk büyüsünün etkileri kısa süre içerisinde kendisini belli eder ve kişinin üzerinde değişik etkiler gözlenir.

 

Bu değişimlerin başında kişinin düşüncelerinin değişmesi gelir ve iradesi altında olmadan bilinçsiz şekilde konuşur. Kişi devamlı olarak sevdiğini düşünür ve onsuz adım atmak istemez ve her an onun yanında olmak ister. Gece ve gündüz her an sadece sevdiği kişiyi düşünen kişi sevdiğinden habersiz hiçbir işlem yapmaz.

 

Kara büyü olarak aşk büyüsü yaptıran kişilerde gözlenen etkilerde ise kişi sürekli olarak dalgın ve  yorgun olur. Rüyalarında ise sürekli olarak kabuslar görerek kötü hayaller kurar. Kişi tek başına olmaktan korkarak yanında birilerinin olmasını ister. Kimsenin görmediği anormal yaratıkların yanından kimsenin duymadığı sesleri duyduğunu belirtir. Her geçen gün huzursuzluğu artan kişi uykusunu hiç alamaz ve uyumak istediğinde uzun süreli uyku hayatı olmaz. Ayrıca kişide geçmeyen ve azalmaya baş ağrısı olur hatta bu durumlar sebepsiz bir anda artar ve kişide denge bozukluğuna sebep olur.

 

Aşk Büyüsünün Vücutta Meydana Getirdiği Etkiler

 

Medyumlar tarafından belirtilen diğer aşk büyüsü belirtisi ise kişide ishal olduğudur. Yeme ve içme konusu dahil olmak üzere hava değişikliğinde de bir sorun yokken ağrı ve ishal durumu geçmez. Alerjik reaksiyonun yanında geçmek bilmeyen kaşıntılar ve kızarıklıklar baş gösterir. Kişinin gözlerine bakıldığında gözlerinde kızarıklık olur. Kişi gözlerinde oluşan yanma ve görme alanında bozukluk olduğunu dile getirir. Uykudan uyandığında ise kişileri çift görür. Kendini sürekli bitkin ve halsiz hisseden kişi kendini her an hasta hisseder.

 

Herhangi bir çalışma yapmasa dahi vücudunda ağırlık olur ve sabah uyandığında dinç olması gerekir iken sabaha kadar uyumamış ve çalışmış kadar yorgun bir hal gözlenir. Ruhsal ve psikolojik olarak sıkıntı içerisine giren kişi sürekli olarak problem yaratmaya başlar. Günlük hayatını olumsuz şekilde etkileyen bu durumdan kurtulmak ve eski hale dönmek için büyünün bozulması gerekir. 

 

Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Agâh Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim.
Türkiye'de tek 72 Saatte geri getirme büyüsü yapmaktayım.
Sosyal Medya’da paylaşımlarımızı takip edin !
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.